V televizi začala pracovat v roce 1989, jako redaktor elév v Redakci vysílání pro děti a mládež. Nastoupila do jediné televize, která tehdy v Československé republice byla, do ostravského studia České televize. Po dvou letech začala pracovat také v redakci zpravodajství jako moderátor zpravodajského regionálního deníku a později také redaktor.

Ve stejné době studovala na Slezské univerzitě v Opavě obor historie a muzeologie. V roce 1994 dostala nabídku moderovat hlavní zpravodajskou relaci v nově vzniklé televizi Nova s Martinem Severou. V hlavním zpravodajství TV Nova pracovala do roku 1996, kdy odešla do hlavního zpravodajství TV Prima a zároveň začala svoji pěveckou kariéru. Na TV Prima nezůstala jen u moderování hlavních zpráv, ale začala moderovat také jiný žánr. Mezi nejzajímavější příležitosti patřila vlastní rodinná soutěž Znáte se?, moderování všech ročníků klaní Miss babička a také soutěž o nejlepšího moderátora „počasí“ Rosnička roku.

V roce 1996 začala zároveň moderovat a připravovat svůj rozhlasový pořad v rádiu Frekvence 1 „Odpolední klid“. Tento dvouhodinový pořad, který byl postaven na důvěrném rozhovoru se zajímavým člověkem se dočkal největšího diváckého ohlasu, který paradoxně trvá dodnes. Hosty ve studiu tehdy byli nejen herci,zpěváci a spisovatelé, ale také politici, podnikatelé či sportovci.

V roce 1998 začala se svou kolegyní, rovněž moderátorkou Lucií Výbornou připravovat divadelní „Two women show“ Meloucháři. Představení v divadle Jiřího Grosmanna si obě moderátorky připravovaly samy. Pořad byl postaven na kontrastu mezi lidmi, kteří se pohybují v show businesu a proslavili se tak ve zcela jiném oboru, než který vystudovali. Obě moderátorky tehdy dostaly nabídku od všech televizí, které byly na trhu „vysílat“ tuto show v hlavním vysílacím čase. Projekt se tehdy nemohl realizovat proto, že každá z nich pracovala v jiné komerční televizi a minimálně jedna z nich by tak o své povolání přišla.

V TV Prima pracovala do roku 2006, kdy odešla na „volnou nohu“ a od roku 2007 moderovala v ČT24 publicistický diskusní pořad, vysílaný živě „Vedlejší efekty“.

V roce 2008 přijala nabídku nově vzniklé zpravodajské televize Z1, kde nyní pracuje jako moderátor zpravodajských a publicistických pořadů.

Nemalou součást její moderátorské práce tvoří moderování společenských setkání a akcí z nejrůznějších oblastí.

design:Jana Rennerová © 2009